joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

     11 листопада 2020 року відбулося онлайн-засідання обласного методичного об’єднання викладачів іноземних мов закладів фахової передвищої освіти Волинської області. До відеоконференції Google Meet приєдналося 47 учасників з різних коледжів Волині. У форматі онлайн обговорювались питання методики викладання іноземної мови

.

     З вітальним словом до присутніх звернулася директор коледжу, доктор біологічних наук, доцент Комшук Тетяна Сергіївна.

Федік Юлія Михайлівна, голова ЦМК викладачів іноземної мови, ознайомила колег із досвідом організації самостійної роботи студентів у контексті розвитку сучасної освіти.

Чахрайчук Наталія Михайлівна, викладач іноземної мови, презентувала власний досвід роботи на тему з використання інформаційно-комунікаційних технологій як засобу підвищення мотивації студентів у вивченні іноземної мови.

     Фурман Оксана Миколаївна, методист коледжу, провела онлайн-опитування з метою отримання зворотнього зв’язку від колег-гостей методоб’єднання.

Результати голосування учасників:

     Федорець Майя Анатоліївна, голова методоб’єднання, розповіла про особливості дистанційного навчання в процесі викладання іноземної мови в закладах фахової передвищої освіти.

     Сучасні студенти, які  народилися у світі інформаційних технологій, проводять досить багато часу у соціальних мережах, на різних веб-платформах та взагалі у мережі Інтернет, довіряють ідеям веб-простору більше, ніж постулатам у підручниках. Усі присутні на  онлайн-засіданні переконалися у тому, що молоді люди цифрового покоління потребують особливого підходу та належної технологічної платформи для формування знань та навичок під час вивчення іноземної мови. Під час обговорення роботи методоб´єднання викладачами-колегами з різних закладів освіти області було відзначено творчий стиль роботи викладачів коледжу.

 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru