joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

     Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - Майдан 2004 року і революція 2013 року - Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

     З метою ознайомлення учасників освітнього процесу з історією виникнення свята,  роз’яснення  поняття «гідність» та «свобода», формування розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, бажання стати гідними громадянами України та виховання почуття особистої відповідальності за долю держави,   у закладі відбулися заходи,  присвячені  Дню Гідності та Свободи України.

      В кожній академічній групі  куратори провели   уроки мужності (звитяги) на тему: «Небесна сотня. Герої, які змінили хід історії України» під девізом -  «Хто не буде пам’ятати минулого, той не матиме  майбутнього». У ході занять згадували хронологію подій періоду листопада 2013 року – лютого 2014, перечитували розповіді на основі реальних подій  про Революцію Гідності, використовували відеофрагменти документальних фільмів «Шлях до свободи», «Революція Гідності – Майдан»,  прослуховували патріотичні пісні,  читали поезію  зі збірників  Ростислава Марищука  «Йшли на схід батальйони» та  вірші випускника колежу Миколи Мартина «Про що говорить серце».

      В бібліотеці для огляду студентів та викладачів закладу оформлено тематичний куточок інформаційних матеріалів за тематикою: « Україна. Поступ свободи »  та «АТО. Хроніка війни». 

     Актив студентського профкому підготував фоторепортаж про криваві події тих років.

     А особливо зворушливим було   покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної сотні та на Меморіалі загиблим героям-воїнам АТО.

     Як символ світлої пам’яті всіх героїв Майдану та воїнів-захисників України, які загинули за гідність і свободу нашої Вітчизни, студенти запалили свічки, промовили молитву за мир і спокій в Україні,   вшанували героїв- учасників Євромайдану, героїв Небесної  сотні, воїнів  АТО хвилиною мовчання.

Віримо в світле майбутнє нашої країни!

Слава Україні!

Героям слава!

 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru