joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

В ZOOM дистанційно, разом з методистом коледжу О. Фурман, проведено підведення підсумків роботи ТХАД з 30 листопада по 4 грудня 2020 року.

Всі матеріали надіслано головами циклових комісій в методичний кабінет для ознайомлення і корекції вчасно. Активно проходила співпраця з методистом Оксаною Фурман, яка давала практичні поради по роботі в дистанційному форматі.

Голови ЦМК хірургічних і акушерських дисциплін врахували рекомендації з використання інформаційних технологій в online режимі.

В цілому ТХАД проходив в творчому пошуку, студенти активно включилися в роботу, виявляли бажання до підготовки навчально-пізнавальних матеріалів з хірургії, акушерства, створювали науково-популярні інформаційні матеріали. Викладачі хірургії та акушерства розміщували  рекламні матеріали на Ківерцівському інформаційному порталі як професійно орієнтовану роботу.

В розрізі ТХАД проведена Олімпіадаз дисциплін хірургічного і акушерського профілю з визначенням переможців.

Оксана Миколаївна Фурман, методист коледжу, наголосила, що проведення ТХАД у дистанційному форматі організовано і проведено з професійним і творчим підходом.

 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru