joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

    На старті  новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, дороги до  нових звершень.

    Родина Ківерцівського фахового  медичного коледжу  впевнено розпочала новий начальний рік і радо прийняла у свої ряди  110  студентів-першокурсників.

    Зі словами вітання  звернулася  директор коледжу доктор біологічних наук, доцент,  Тетяна  Сергіївна Комшук.

    Директор відзначила, що Ківерцівський фаховий медичний коледж – це один з найкращих вишів не тільки на Волині, а й в цілому по  Україні. Навчаючись в ньому,  студенти матимуть змогу не лише отримати ґрунтовні знання і стати висококваліфікованими спеціалістами, але й знайти, вдосконалити і реалізувати себе.

     Тетяна Сергіївна побажала усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

     Піднесена атмосфера панувала під час  хвилюючої церемонії  Посвяти першокурсників у студенти. За традицією благородним вогнем пошуку знань освятив студентів-першокурсників символічний бог медицини Ескулап. Одягнувши білі халати  студенти з честю та гордістю виголосили клятву студента, обіцяючи берегти і примножувати добрі традиції закладу та гідно нести  звання студента Ківерцівського фахового медичного   коледжу,

     Вони запевнили, що  своє життя присвятять охороні здоров’я людини,   будуть  уважним та чуйним до чужих страждань,  виховуватимуть у людей свідоме ставлення до свого здоров’я, як вищої цінності суспільства і будуть  зразком здорового способу життя.

     Під час урочистостей  творчі таланти Клубу «Юність» подарували усім присутнім чудові пісні.

     Впевнені, що кожен першокурсник  запам’ятає це свято на все життя.

     Ні у кого  не залишилося сумніву в тому, що Ківерцівський фаховий медичний коледж – сучасний європейський навчальний заклад, який готує висококваліфікованих творчих фахівців, справжніх професіоналів своєї справи.

Отож, вітаємо  із початком нового навчального року!

Успіхів, терпіння, взаємоповаги і взаєморозуміння –

студентам , викладачам і батькам !

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru