joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

24 листопада 2021 року у коледжі проходили курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників з використання інформаційно-цифрових технологій в освітньому процесі. Заняття проводили представники Новоград-Волинського фахового медичного коледжу Микола Стаднік, методист коледжу та розробник хмарного сервісу lCloud; Наталія Мухаровська, завідувачка навчально-методичного кабінету; Ірина Зінчук, завідувачка навчально-методичною лабораторією.

Слухачі курсів ознайомилися з особливостями впровадження електронної системи lCloud, отримали консультації та роз’яснення щодо можливостей та функціоналу сервісу.

Навчальна хмара lCloud – це сучасна система управління навчанням, LMS (з англ. Learning Management System), програмне забезпечення, призначене для взаємодії учасників освітнього процесу.

Викладачі коледжу вдосконалили свою цифрову компетентність щодо роботи з навчальним контентом у системі lCloud, можливостей взаємодії між користувачами сервісу у закладі освіти, використання системи електронного документообігу в організації освітнього процесу. Педагоги коледжу вдосконалили вміння використовувати систему lСloud для розв’язання конкретно визначених завдань освітнього процесу, а саме: використання електронного розкладу занять; створення електронного ресурсу навчально-методичних матеріалів з навчальних дисциплін; створення портфоліо педагогів; створення єдиної бази тестових завдань різних рівнів складності та проведення тестування; ведення індивідуального плану роботи викладача та автоматичне формування звіту про його виконання; контроль за відвідуванням занять; ведення електронного журналу успішності, використання віртуальної аудиторії для організації дистанційного навчання у синхронному та асинхронному режимі та ін.

Створення інформаційно-освітнього середовища у коледжі з використанням хмарного сервісу lCloud відповідає сучасним тенденціям в освіті та сприяє модернізації закладу освіти відповідно до перспектив розвитку освітніх потреб.

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru