joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

 Свою діяльність медичний навчальний заклад розпочав 14 червня 1963 року рішенням № 426 виконкому обласної Ради депутатів трудящих Волинської області. Для потреб училища місцева влада в особі Ківерцівської районної Ради депутатів трудящих надала приміщення по вулиці Київській, де до цього функціонував Ківерцівський технікум підготовки культпрацівників, який було переведено в м. Луцьк.

Багато зусиль по становленню навчального закладу, його педагогічного колективу довелось прикласти першим: директорові училища, лікареві Анатолію Івановичу Волченко, який очолював цей заклад з 1963 по 1970 роки, його заступнику з навчальної частини Олександрі Юхимівні Бичковій, яка працювала на цій посаді 13 років. Саме їм довелось організовувати навчально-виховний процес, адже згідно наказу №4 від 24 серпня 1963 року учнями Ківерцівського медичного училища, які успішно здали вступні іспити, було зараховано 35 юнаків і дівчат у фельдшерську групу на базі середньої школи та 124 особи у дві групи фельдшерів і дві групи акушерок на базі неповної середньої освіти.

На підставі рішення Волинської обласної ради № 26/32 від 22.03.2006 р. медичне училище було реорганізоване в «медичний коледж».

На даний момент у Ківерцівському медичному коледжі навчається понад 800 студентів за чотирма спеціальностями: "Лікувальна справа", "Сестринська справа", "Акушерська справа" та "Стоматологія".

 
 
 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru