joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

  20-24 вересня на базі «Гарт» на березі озера «Світязь» стартувала цьогорічна «Школа лідерів».  Студентки ІІІ курсу спеціальності «Сестринська справа»Деркач Наталія та Козинець Ірина вперше побували на такому заході та  залишились переповнені позитивними враженнями.

     Під час перебування в  Школі лідерів наші студенти мали змогу детально ознайомитися зі структурою діяльності студентського самоврядування, їх правами, можливостями і завданнями, переглянути презентації проектів молодіжних студентських організацій, дізнатися про Всеукраїнські студентські самоврядні об’єднання.   

     У рамках заходу студенти пройшли тренінги з тем: «Логіка суперечки та теорія аргументації», «Де знайти гроші на свій проект?», «Правозахисна діяльність та адвокаційні компанії в студентському самоврядуванні», «Місто-цілі, молодь жити», «Командобудування», «Ризик пов'язаний з державними    фінансами, або як виникає корупція  », а також зустрілися із відомими людьми, перейняли  досвід лідерства від старших.

     Із великим задоволенням брали участь в ділових іграх , які  дали змогу обговорити особливості діяльності лідера та керівника групи, навчилися домовлятися та вести переговори, відчули командний дух.


 

 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru