joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

 

     Хорошою традицією в нашому коледжі є проведення тижнів циклових комісій.

     Згідно плану методичної та практичної роботи в Ківерцівському медичному коледжі з 2 грудня по 6 грудня 2019 року проводився тиждень хірургічно-акушерських дисциплін.

 В програмі тижня здійснювалися заходи, присвячені проблемам ВІЛ-інфекції та вірусного гепатиту С. Інформація, надана  лікарем-епідеміологом Волинського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Інною Андрейчук  для студентів і викладачів коледжу була цікавою, корисною і актуальною. Викладачами ЦМК спільно зі студентами було підготовлено інформаційні матеріали: буклети, стіннівку, доповіді, презентації.

     На спільному засіданні хірургічного та акушерського гуртків проведено інтегрований майстер-клас з накладання різних видів швів на шкіру і тканини промежини. Практичні навички супроводжувалися показом цікавих слайдів та відеофрагментів.

     В бібліотеці коледжу провели «круглий стіл» на тему: «Нове в акушерській та хірургічній практиці». Добірку інформаційного матеріалу створила бібліотекарка Лариса Полійчук. Матеріали зацікавили студентів і спонукали до конструктивної дискусії.

     Студентка 4 курсу 2 лікувальної групи Ірина Юхимук виступила з презентацією по проблемах вірусного гепатиту С.

      Інтелектуальний квест-змагання по вирішенню професійних тестових завдань з акушерства і хірургії визначив переможців серед випускників 4 курсу відділення Лікувальна справа.

І місце – Олена Оліферчук (4 курс, 2 лікувальна група);

ІІ місце – Софія Онищук, Юлія Вегера (4 курс, 1 лікувальна група);

ІІІ місце – Анна Склезь, Ярослав Свистун (4 курс, 2 лікувальна група).

Отже, проведення тижня хірургічно-акушерських дисциплін  є однією з форм урізноманітнення роботи викладачів при вивченні клінічних дисциплін.


 

 
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru